Haldun Mobilya’ da NAKLİYE ve TESLİMAT Ücretsiz !

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş Haldun Mobilya, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilen mobilya mağazası haldunmobilya.com adresinden ya da Haldun Mobilya mağazalarından yapacağınız 5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak evinize teslimatı yapılır. Teslimler Türkiye’nin her İl/İlçelerinde, konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilir. Alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilin de en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Haldun Mobilya‘da özel Tasarım Mobilyalarınız için NAKLİYE, KARGO ve TESLİMAT Detayları

Montaj Hizmeti

Müşteri memnuniyetini önde tutan Haldun Mobilya Türkiye genelindeki bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

Bilmenizde Fayda Var !

Haldun Mobilya olarak sadece Türkiye’nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılmaktadır. Türkiye’nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya müşterimizin bilgisi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Sipariş ve Teslimat www.haldunmobilya.com‘ dan sipariş ettiğiniz mobilyalarımız kişiye özel üretilmekte olup stoklu çalışılmamaktadır. Siparişini verdiğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini maksimum 30 ila 40 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler mobilyamızın gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak şubelerimiz ile görüşebilirsiniz.

Garanti Şartları www.haldunmobilya.com‘ da ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Haldun Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl üretici garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar servislerimiz tarafından giderilecektir. Haldun Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınız da size yol gösterecek.

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

NOT: YUKARIDA YER ALAN BİLGİLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ANAYASASI KAPSAMINDA GEÇERLİDİR.